חוות דעת ודירוגים על ד"ר עמוס בר

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן רופאים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

ציון כולל של ד"ר עמוס בר

5.0

על סמך 124 חוות דעת


1.

מידת מוכנות להמליץ למשפחה וחברים על ד"ר עמוס בר

5.0

מומלץ/ת מאוד

(124)

מומלץ/ת

(0)

מומלץ/ת במידה בינונית

(0)

לא מומלץ/ת

(0)

לא מומלץ/ת כלל

(0)

2.

דירוג השירות של ד"ר עמוס בר

רמת האמון בהחלטות של הרופא/ה

5.0

הסבר על המצב הרפואי

5.0

מענה לשאלות המטופל

5.0

שביעות רצון מתוצאות הטיפול

4.9

הקדשת זמן למטופל

5.0

3.

דירוג המרפאה והצוות של ד"ר עמוס בר

אדיבות הצוות

5.0

מצב המרפאה

5.0

הצג לפי סוג בעיה רפואית או טיפול

ביטון הראל מירי, תל אביב

4.5

''עברתי בדיקת מי שפיר וציפ גנטי. הבדיקה היתה מהירה ומקצועית. היחס של ד״ר בר היה אדיב ונעים.

27.10.2020

סוג טיפול:דיקור מי שפיר

מ.ק., מ

5.0

''מהרגע הראשון היה לי ברור שאין בכלל התלבטות ושאני הולכת על הניתוח שחלמתי עליו כל כך הרבה שנים ולא היה לי אומץ לעשות. ד"ר עמוס מקסים, מקצועי, קשוב ואכפתי ונתן לי הרגשה נהדרת מהרגע הראשון. הוא דאג שאדע שהוא זמין בכל שעה ולכל שאלה שיש לי, הסביר בפירוט מה ההליך שאעבור (ואפילו הצחיק אותי תוך כדי) ובכללי נתן לי את ההרגשה הכי טובה שאםשר לבקש, בעיקר בנוגע לנושא ואיזור כל כך רגיש. התוצאות מדהימות, כל מה שהבטיח קיים ואף יותר, ואני מרגישה הרבה יותר טוב עם הגוף שלי היום בזכותו. ממליצה למי שמתלבטת להגיע אליו לפגישת ייעוץ, רואים שאכפץ לו באמת מהמטופלות וכסף הוא לא מה שמנחה אותו.

25.10.2020


ב.ק., רעננה

5.0

''באתי אליו לעיצוב שפתיים והכי מרוצה בעולם רופא אומנותי אין מילים ממליצה בחום

25.10.2020


ע. ב., ירושלים

5.0

''התלבטתי על הניתוח הזה כל כך הרבה זמן (בערך עשור). כל כך רציתי וכל כך פחדתי ביחד. מפה לשם החלטתי להפסיק לפחד להתחיל לפחות לחפש איפה הכי כדאי לעשות אם ארצה ועל ד"ר עמוס בר מצאתי הכי הרבה המלצות והחלטתי ללכת לפחות לפגישת ייעוץ. מייד הבנתי שמדובר באדם מקצועי ביותר עם הרבה ניסיון ויכולות ומשם כבר הכל רץ. ד"ר בר נתן לי את המספר האישי שלו והרגשה שאפשר להתקשר על כל דבר וכל שאלה או בעיה ובעצמו התקשר אחרי הניתוח לבדוק לשלומי. שלא לדבר על התוצאה שיצאה מושלמת! וההחלמה הייתה נסבלת לחלוטין ומהירה. לכל מי שמהססת או מחפשת את הרופא הנכון ממליצה על ד"ר עמוס בר בחום ובביטחון.

23.10.2020


ד.ח., עפולה

5.0

''המון זמן חשבתי על ניתוח להצרת שפתיים פנימיות,אך לא היה לי את האומץ. הגעתי לקלינקה של ד"ר בר עמוס להתייעצות, כבר בפגישה הראשונה הרגשתי שיש על מי לסמוך,על היחס המאוד מתחשב אדיב, ומאוד חשוב גם המקצועיות של ד"ר עמוס בר וההסבר על כל התהליך שאני הולכת לעשות. אכן עשיתי את Labioplasty ניתוח להצרת שפתיים פנמיות, כבר לאחר 3 ימים חזרתי לעבודה, אני שמחה ומודה לאל ולד"ר עמוס שהכל עבר בהצלחה. אני ממליצה לכל חברותיי ולכל מי שמתלבטת להגיע לקליניקה של לד"ר עמוס בר. תודה גם לצוות

22.10.2020


גרשוני נועה

5.0

''השירות שקיבלתי מד״ר עמוס בר היה מקצועי, אדיב ונעים הרגשתי שאני בידיים מצויינות ואני שמחה להמליץ לנשים נוספות עליו לאור 15 שנות טיפול שלו בי.

13.10.2020

סוג טיפול:דיקור מי שפיר

א.א.ב.

5.0

''הגעתי לד"ר בר בעקבות בעיות של רצפת אגן חלשה מאוד לאחר לידות. לאחר בדיקה המליץ דר' בר על המכון לרצפת האגן בפיקוחו. במכון יש מגוון אפשרויות לחיזוק, הצרה, בריחת שתן וכל בעיה שקשורה לרצפת האגן. הומלץ לי מס' טיפולים בכיסא אלקטרומגנטי לחיזוק השרירים. חייבת פה לציין את שלי, מנהלת המכון, בכל טיפול היא מקבלת אותך בחום וחיוך, היא קשובה לכל בעיה עושה הכל שאקבל יחס אישי ואת האווירה הכי טובה. והכל תחת פיקוחו של דר' בר. הומלץ לי לבוא ל5 מפגשים( הישיבה על הכיסא היא בלבוש מלא ולא טיפול פולשני. באים, יושבים הולכים) לאחר הטיפול הרביעי הרגשתי שינוי מדהים! הרגשה שכל השרירים נאספו והתחזקו וכל רצפת האגן הפכה למהודקת יותר. ( וזה לאחר שהייתי הרבה זמן בפזיותרפיה של רצפת האגן. שנה של נסיון לחיזוק השרירים לא הביאו לתוצאות כמו 4 פעמים של ישיבה על הכסא הנ''ל. ממליצה בחום רב!!

13.10.2020


ק.ו., תל אביב

5.0

''שירות מקצועי ונעים של ד"ר בר וצוות המרכז המתקדם לרצפת אגן. יחס אישי מעל ומעבר למצופה. הגעתי למרכז בעקבות רקטוצלה, די סקפטית לגבי הצלחת הטיפול. עברתי סדרת טיפולים בכסא האלקטורמגנטי. אני מרגישה שיפור מועט ומבחינתי זה הרבה. ממליצה מאוד.

11.10.2020


ב.א.

5.0

''הגעתי לד"ר עמוס לבצע הפלה בשאיבה, מהרגע שנכנסתי לקליניקה קיבלתי יחס מדהים ואישי. הסביר לי את כל האפשרויות באופן ברור וסובלני דאג שהכל יתבצע באופן מהיר וליווה אותי בכל התהליך. ממליצה בחום על ד"ר עמוס רופא מקצועי יסודי קשוב ואמפטי.

8.10.2020


מוטי שירין, תל אביב

4.9

''ד"ר בר רופא מדהים, נותן יחס אישי ומעל הכל אנושי. הבדיקה עצמה ערכה כדקה. בית החולים חדש, נקי ומקצועי. מומלץ בחום.

8.10.2020

סוג טיפול:דיקור מי שפיר

...