50 חוות דעת

לכל חוות הדעת

ליטל

5.0

אל ד"ר אביזמר הגעתי מיואשת אחרי חמישה רופאי עיניים שראו אותי ולא מצאו את הסיבה לכאבי העיניים שפקדו אותי תכופות. במשך כחצי שנה קמתי עם כאבים חדים בעיניים שלעיתים הופיעו גם במהלך היום. לפני כחודש בעקבות החמרה חריפה בכאבים הגעתי למיון עיניים שם מצאו כי יש לי שריטה בקרנית. למרות שהטיפול בשריטה חלף, הכאבים מהם סבלתי המשיכו, וזאת אחרי שרופא עיניים ביצע לי ביקורת. ד"ר אביזמר איבחן במהירות ובמקצועיות את הבעיה בשתי העיניים שלי, הסביר בנועם את הסיבה לכאבים והיה קשוב לכל שאלותיי. מלבד המקצועיות הרבה, הרגשתי שהוא קודם כל רואה את בני האדם שמולו. אבן גדולה נגולה מליבי לאחר האבחון ותוך יום מתחילת הטיפול אכן לא חשתי בכאבים. ממליצה בחום!

11/23/2020

שרית קונסטנטיני

5.0

דר אביזמר היקר! תודה על הטיפול המסור והמקצועי, על הסבלנות והחיוך שהשרה רוגע ובטחון בזמן הניתוח והחלמה. בזכותך אני רואה את העולם בהיר ויפה יותר. תבורך שרית

11/12/2020

רחל שגיא

5.0

ד"ר חגי אביזמר מקצוען מן המעלה הראשונה. בעל תבונת כפיים מדהימה. הוא שילוב של אנושיות מדהימה, ואיכויות רפואיות מהטובות ביותר שיש. מומלץ בחום.

11/10/2020

אשר שקלר

5.0

את ניתוח הקטרקט הראשון עשיתי לפני שנתיים אצל ד"ר אביזמר, ולא היה לי ספק שאת ניתוח הקטרקט בעין השניה אעשה גם אצל ד"ר אביזמר, בשל מקצועיותו וניסיונו הרב, זאת בנוסף ליחסו הנעים והקשוב למטופל.

10/22/2020

מור עוזיאל

5.0

את ד"ר חגי אביזמר אני מכיר כבר תקופה ארוכה ד"ר חגי הינו מהמקצועיים ביותר בתחומו. שירותו המקצועי, האדיב וחסר הפשרות לצד סבלנותו הבלתי נגמרת ראויים להערכה. תמיד מסביר פנים ומכבד כל מטופל. רופא בחסד עליון! מסוג הרופאים שצריך לשכפל!

10/13/2020
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 50 חוות דעת ב-